Bohemia – lázně a.s., Hotel Concordia

images

Akciová společnost Bohemia – lázně vznikla v roce 1992 a navázala na tradiční karlovarskou léčbu. Sanatoria společnosti Bohemia – lázně se nacházejí v Sadové ulici, v jedné z nejkrásnějších karlovarských tříd, která leží v těsné blízkosti světoznámých kolonád s léčivými prameny.

 

Poloha

Hotel-depandance Concordia se nachází přibližně 80 m od hlavní budovy sanatoria Kriváň, kde je k plné spokojenosti a pohodlí hostů nabízena řada standardních i doplňkových služeb. Pokoje směrem k městskému parku Dvořákovy sady nabízejí překrásný výhled na zeleň a kolonádu.

 

Pokoje

Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století. V nabídce je 26 jednolůžkových, 32 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmá v kategorii STANDARD (3*).

V nabídce je také 1 jednolůžkový pokoj, 7 dvoulůžkových pokojů a 5 dvoupokojových moderních apartmánů s klimatizací a přímým připojením na internet.

Pokoje LUX jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, lednicí, koupelnou s toaletou, hydromasážní vanou a fénem.

Všechny pokoje v kategorii STANDARD jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, s bohatou nabídkou německých, ruských a anglických programů. V pokojích nechybí telefon s možností přímé volby, lednice a internet. Koupelny jsou účelně zařízeny. Hosté mají k dispozici vanu, vlastní WC a vysoušeč vlasů. Trezor je k dispozici v recepci sanatoria Kriváň či v centrálním trezoru recepce Concordia.

 

Léčení i stravování probíhá v sanatoriu Kriváň

 

Kontakt: Zahradní 9, Karlovy Vary