Bohemia – lázně a.s., Hotel Slovan

images

Akciová společnost Bohemia – lázně vznikla v roce 1992 a navázala na tradiční karlovarskou léčbu. Sanatoria společnosti Bohemia – lázně se nacházejí v Sadové ulici, v jedné z nejkrásnějších karlovarských tříd, která leží v těsné blízkosti světoznámých kolonád s léčivými prameny.

 

Poloha

Historická budova hotelu-depandance Slovan se nachází v klidném prostředí Sadové ulice, přibližně 120 m od hlavní budovy sanatoria Kriváň.

 

Pokoje

Hotel Slovan s bezbariérovým přístupem prošel celkovou rekonstrukcí a nabízí kvalitní ubytování i stravování.Hotel Slovan vznikl propojením několika původních domů.

V současnosti nabízí ubytování v 16 jednolůžkových, 42 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech v kategorii STANDARD (* * *).

Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, s bohatou nabídkou německých, ruských a anglických programů. V pokojích nechybí telefon s možností přímé volby, lednice a internet. V koupelnách je k dispozici  sprchový kout, WC a vysoušeče vlasů. Trezor je k dispozici v recepci sanatoria Kriváň či v centrálním trezoru recepce Slovan.

 

Restaurace

Klientům hotelu je k dispozici denní bar, kde si mohou v klidu vypít kávu, čaj či jiné nápoje.  V letních měsících mohou posedět na letní terase. 

Hosté hotelu Slovan mají k dispozici propojené jídelny o celkové kapacitě 130 míst. Každému hostu, který přijíždí na léčení či strávit příjemné chvíle v rámci hotelového pobytu, je první den nástupu určen jídelní stůl, kde se stravuje po celou dobu svého pobytu.

K snídani, obědu a večeři se připravují rautové stoly s čerstvou i vařenou zeleninou, širokým výběrem salátů. Jídelní lístek obsahuje výběr ze tří polévek, sedmi hlavních jídel/oběd a šesti hlavních jídel/večeře.

Samoplátci mohou vybírat ze tří druhů polévek a šestnácti hlavních jídel. Každý jídelní lístek obsahuje nabídku z hovězího, vepřového, kuřecího, jehněčího masa, ryb, v nabídce jsou i moučné a bezmasé pokrmy.

Kuchaři připravují dietní jídla s přihlédnutím na nejpoužívanější druhy diet, stravu lze samozřejmě přizpůsobit také individuálním dietním potřebám pacienta.

 

Spa & Wellness

Lázeňská péče je klientům poskytována v hlavní budově sanatoria Kriváň.

 

Další služby

  • Hotel Slovan nabízí kromě standardních služeb také řadu doplňkových služeb k plné spokojenosti a pohodlí  hostů.

 

Kontakt: Sadová 848/35, Karlovy Vary,Telefon: 352 511 111 http://www.hotel.cz/BOHEMIA-LAZNE, e-mail: accommodation@bohemia-lazne.cz

Zvětšit mapu

Nezávazná poptávka

Your Name/jméno  :  *
Your Email/e-mail  :  *
Subjec/předmětt  :  Hotel Slovan
Message Body/dotaz  :  *