Bohemia – lázně a.s., Sanatorium Kriváň

images

Akciová společnost Bohemia – lázně vznikla v roce 1992 a navázala na tradiční karlovarskou léčbu. Sanatoria společnosti Bohemia – lázně se nacházejí v Sadové ulici, v jedné z nejkrásnějších karlovarských tříd, která leží v těsné blízkosti světoznámých kolonád s léčivými prameny.

 

Poloha

Historická budova sanatoria Kriváň se nachází v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny. Hlavní, Mlýnská kolonáda, je vzdálená jen dvě minuty chůze.  Sadová kolonáda se nachází přímo proti hlavnímu vchodu sanatoria. Za kolonádou se rozprostírá jeden z městských parků – Dvořákovy sady. Klienti lázní si mohou zpříjemnit pobyt také procházkou a nákupem v obchodní zóně, vzdálené jen 10 minut chůze.

 

Pokoje

Komplex budov sanatoria Kriváň nabízí ubytování v 83 jednolůžkových, 111 dvoulůžkových pokojích a 8 apartmánech v kategorii STANDARD (* * *). Sanatorium Kriváň tvoří několik historických budov, vzájemně propojených v jeden celek.

Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, s bohatou nabídkou německých, ruských a anglických programů. V pokojích nechybí telefon s možností přímé volby, lednice a internet. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, WC a vysoušeče vlasů. Trezor je k dispozici v recepci sanatoria.

 

Restaurace

V sanatoriu Kriváň je celkem 6 jídelen s kapacitou 416 míst. Každému hostu, který přijíždí na léčení či strávit příjemné chvíle v rámci hotelového pobytu, je první den nástupu určen jídelní stůl, kde se stravuje po celou dobu svého pobytu.

K snídani, obědu a večeři se připravují rautové stoly s čerstvou i vařenou zeleninou, širokým výběrem salátů. Jídelní lístek obsahuje výběr ze tří polévek, sedmi hlavních jídel/oběd a šesti hlavních jídel/večeře.

Samoplátci mohou vybírat ze tří druhů polévek a šestnácti hlavních jídel. Každý jídelní lístek obsahuje nabídku z hovězího, vepřového, kuřecího, jehněčího masa, ryb, klienti mohou vybírat také z moučných a bezmasých pokrmů.

V sanatoriu jsou připravována dietní jídla s přihlédnutím na nejpoužívanější druhy diet. Stravu lze samozřejmě přizpůsobit také individuálním dietním potřebám pacienta.

Příjemné posezení a bohatý výběr teplých a studených jídel po celý den nabízí restaurace BERNARD v sanatoriu.

 

Spa & Wellness

Léčení zajišťuje v rámci vlastního balneoprovozu s minerální vodou. Součástí sanatoria Kriváň.je nové Wellness & Spa Centrum s bazénem vybaveným protiproudem, chrličem, masážní lavicí a také saunový koutek – finská, parní sauna, infrasauna a ledová kabina. V nabídce nechybí celá řada masáží, koupelí, hydroterapie včetně populárního Kneippova chodníku, tepelné procedury včetně klasických rašelinových zábalů, fyziatrické výkony doplňuje elektroterapie, světloterapie, magnetoterapie a řada dalších procedur.  V sanatoriu se k procedurám využívají místní přírodní léčivé zdroje jako je vřídelní voda a rašelina.

 

Ostatní služby

  • Kadeřnický salón
  • Manikúra-pedikúra
  • Obchod Colombus
  • Obchod Argonit
  • Knihovna
  • Zlatnictví Bohemia
  • Kosmetika
  • Ordinace zubního lékaře

Kontakt: Bohemia-lázně a.s., Sadová 5, Karlovy Vary, Telefon: 352 511 111 http://www.hotel.cz/BOHEMIA-LAZNE, e-mail: accommodation@bohemia-lazne.cz

Zvětšit mapu

Nezávazná poptávka

Your Name/jméno  :  *
Your Email/e-mail  :  *
Subject/předmět  :  Sanatorium Kriváň
Message Body/dotaz  :  *