Lázeňský Hotel Smetana – Vyšehrad

images

Lázeňský hotel Smetana je situovaný v nádherném prostředí Karlových Varů uprostřed lázeňských lesů a v blízkosti léčivých pramenů. Poloha hotelu je výhodná z hlediska dopravy, od centra je vzdálený jen 15 minut pěšky.

Hostům nabízí ubytování v klidném prostředí prvorepublikové vily se zahradou, lázeňské procedury pod dohledem odborného lékaře, restauraci s možností dietní stravy a kavárnu.

 

Pokoje

Ubytování pro hosty je zajištěno ve 47 luxusních jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích a 7 apartmá.

Vybavení pokoje: ložnice, koupelna, WC, TV, telefon. Hotel má vlastní balneoprovoz. Hostům jsou k dispozici župany zdarma.

 

Restaurace

Lázeňský hotel Smetana nabízí svým hostům kvalitní vyváženou gastronomii spolu s romantickým posezením v hotelové restauraci a klidné zahradě.

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, která je otevřena každý den do 20:30. Dle výběru pobytu připravujeme stravu ve formě polopenze, plné penze, nebo je možné využít pouze nabídky snídaně, která je servírovaná formou švédských stolů.

Během pobytu mohou ubytovaní hosté využít nabídky baru, který je otevřen denně do 22:00.

V případě lázeňské léčby jsou schopni připravit individuální jídelníček, dle potřeb hosta a doporučení jeho ošetřujícícho lékaře. Na kvalitu a vyváženost stravy dohlíží šéfkuchař lázeňského hotelu Smetana-Vyšehrad p. a dietní setra.

 

Spa & Wellness

Lázeňský hotel Vyšehrad nabízí svým hostům lázeňské procedury při léčbě onemocnění zažívacího a vstřebávacího traktu, onemocnění metabolická (diabetes melitus, artritis urica – dna,  hyperlipoproteinemie – porucha metabolismu tuku) a  onemocnění pohybového aparátu (revmatismus, artrosy, vertebrogenní algický syndrom), artrosy všech kloubů.

V lázeňském hotelu SMETANA-VYŠEHRAD poskytují tyto léčebné procedury :


Lázeňská léčba zahrnuje :

• Vstupní, kontrolní a závěrečnou lékařskou prohlídku spolu s laboratorním vyšetřením.

• Od pondělí do soboty (mimo neděle a svátků) vždy 2 – 3 léčebné procedury na základě lékařského předpisu.

• Denní pitnou kúru atd.

Další možné léčebné i relaxační procedury je možné přikoupit přímo na recepci hotelu.

Lázeňské a wellness vybavení hotelu Smetana nabízí nejen profesionální léčbu výše uvedených potíží, ale i prostory pro relaxaci, odpočinek a znovunabití životní energie.

V průběhu léčebného pobytu mají naši hosté zdrama k dispozici koupací plášťě a pantofle.

 

Kontakt: Krále Jiřího 1087/5, Karlovy Vary, Telefon: 355 310 222

Zvětšit mapu