Parkhotel Richmond ****

100

Parkhotel Richmond se řadí k nejkrásnějším lázeňským hotelům v Karlových Varech. Hotel se pyšní historií starší 160-ti let. Nabízí svým hostům služby špičkové úrovně. Veškeré léčebné procedury  jsou poskytovány přímo v hotelu, nechybí ani nádherný bazén. Kromě tradiční komplexní lázeňské léčby si klient může vybrat ze široké škály speciálních léčebných a relaxačních programů.

 

Poloha

Parkhotel Richmond se nachází v klidné části Karlových Varů, na břehu říčky Teplé. Je obklopen stylovým anglickým parkem, volně přecházejícím do okolní přírody

 

Pokoje

Celková kapacita hotelu je 121 lůžek, každý pokoj je vybaven satelitní televizí, telefonem, minibarem a tresorem.

 

Restaurace

Hotel má vkusně a stylově zařízenou restauraci, kavárnu s letní terasou, Piano bar a biliárový salónek.

 

Spa & Wellness

Parkhotel Richmond nabízí svým hostům služby špičkové úrovně. Veškeré lázeňské procedury jsou poskytovány přímo v hotelu, nechybí ani nádherný bazén. Kromě tradiční komplexní lázeňské léčby si klient může vybrat ze široké škály speciálních léčebných a relaxačních programů.

Parkhotel Richmond se specializuje na tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu – poruchy výměny látkové – diabetes mellitus, onemocnění žlučníku a žaludku, slinivky břišní, stavy po žloutence, metabolické poruchy, zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi, léčbu vysokého krevního tlaku; specializuje se také na léčbu veškerých onemocnění trávicího traktu, na léčbu otylosti a degenerativních onemocnění kloubů a veškerého pohybového aparátu. Komplexní lázeňská léčba v K. Varech je založena na dlouholeté tradici. Jádro metody léčení spočívá v pitné kůře zdejších minerálních pramenů.

Léčebné programy

Ostatní služby

  • Chloubou Richmondu je slavnostní sál v klasickém stylu s kapacitou 200 osob.
  • K dispozici je hlídané parkoviště.

 

Kontakt: Slovenská 567/3, Karlovy Vary, Telefon: 353 177 111